top of page
fjfjf.png
  • Zdjęcie autorapaulasthetic

Kreatywny Piątek | Creative Friday

Zaktualizowano: 7 sty 2021

Z czym Ci się kojarzą piątki? Dla mnie piątek = zabawa Dlatego pod koniec tygodnia nie ma miejsca na nudę – w Kreatywne Piątki pracujemy nad:

1) Szkicami i grafiką (robię je dla siebie i na zamówienie – jeśli jesteś zainteresowany i podoba Ci się to, co robię -> po prawej masz mój e-mail, a gdzieś w dole majaczy okienko czatu – nie bój się, napisz! Robię również projekty logo, wizytówek i kartek okolicznościowych).

2) DIY – czyli pomysłami na to, jak udoskonalić swoje pomieszczenia i pociąć swoje stare (lub nowe) ubrania tak, żeby nadawały się do noszenia (bo nie każda sieciówka zrozumie Twój styl, prawda?). Tutaj pozostajemy w konflikcie z maszyną do szycia, więc w większości projektów będą brały udział jedynie nożyczki.

3) Przepisami (głównie wegańskimi), a szczególnie ich testowaniem, bo zanim się dojdzie do perfekcji, jeszcze wiele marchewek polegnie na desce do krojenia. No i szczerze, kto nie lubi jeść?

4) Muzyką (co prawda ten projekt jeszcze się rozwija, ale będę Was informować na bieżąco, kiedy mi i mojemu chłopakowi uda się stworzyć jakąś wspólną wersję ;)).

I to już ostatnia część naszej tygodniowej podróży. Zaczynamy w przyszłym tygodniu od Faktycznego Poniedziałku!


***


At Halycunation friday is for fun - so during Creative Friday you’ll have an opportunity to work with me on:

1) Sketches & paintings (I make commissions as well, if you're interested - my e-mail and Facebook page is in the bio section). I make graphic designs as well (including logos, business cards & avatars).

2) DIY - ideas, tips and tricks for creative clothing makeovers using mainly scissors (because I don't really get along with my sewing machine) & ideas for home decorations.

3) Recipes (mainly vegan) which means testing others creations and presenting you some of mine.

4) Music (my and my boyfriend’s short creations, that hopefully you'll like - but I'll keep you updated when our project is supposed to start, so stay tuned!).

And that's the last part of our weekly journey. Stay tuned for Factual Monday!

1 wyświetlenie
bottom of page