top of page
fjfjf.png
  • paulasthetic

Osobista Środa | Personal Wednesday

Zaktualizowano: 7 sty 2021

Dzień dobry w środę! Jesteśmy w centrum tygodnia i zakładam, że większość z Was planuje kolejne dni - wyjechać na weekend, zrobić pranie, przetrwać... Dlatego w środy nie będziemy mówić o faktach, zadaniach i organizacji.

Środy rezerwuję na:

1) Przemyślenia o wszystkim, co w pewien sposób mnie poruszyło i zostało w mojej głowie na dłużej - o sytuacjach przypadkowych (i mniej przypadkowych), o przełomach życiowych i o banałach - krótko mówiąc o życiu i jego przypadłościach.

2) Trochę wspomnień, żebyś mógł mnie lepiej poznać, mój drogi czytelniku (a skoro już o tym mowa - nie krępuj się! Podziel się też swoją historią - jestem bardzo ciekawa, kto siedzi po drugiej stronie ekranu).

3) Recenzje książek, które (moim zdaniem) każdy powinien przeczytać (lub nie), przyborów rysunkowych (wliczając w to tablet i programy, których używam), kursów online, plannerów i filmów.

4) I oczywiście, na znany i lubiany - Subiektywnik (z opisem historycznych zabytków, pięknymi widokami, wegańskimi restauracjami i klimatycznymi miejscami, które koniecznie musisz zobaczyć).

Niech reszta tygodnia będzie bardziej znośna. Poznajmy się w środy!


***


Good morning on Wednesday! It’s the middle of the week and I assume that most of you are trying to figure out what they have to do next – weekend trip plans, doing laundry, surviving the rest of the week … So Wednesdays will be a little bit more personal just to make the other days more bearable.

Personal Wednesdays are reserved for:

1) Free thoughts about everything that has tugged my heartstring and stuck with me during my short day / week / month. Year. Life (?)

2) Some of my memories that keep my heart warm, just to let you know me better (and with that being said - don’t hesitate to share your stories, because I’m really curious who’s on the other side of the screen ).

3) Reviews of books that (in my opinion) definitely should be read (or not), painting tools (including my graphic tablet and programs that I use), online courses, notebooks and movies.

4) And obviously, known and liked, Subjectour (with historical treasures, beautiful views, vegan restaurants and climatic places to visit).

Let’s make the rest of the week more pleasant get acquainted on Wednesdays!

1 wyświetlenie
bottom of page