top of page
fjfjf.png
  • paulasthetic

Moja przygoda z Falkonem | My adventure with Falkon

Kreatywny Piątek. Czas na niespodziankę.


Jest taki festiwal, który odbywa się co roku w Lublinie. Gromadzi rzesze fanów fantastyki i jest uznawany za jeden z największych w Polsce. Tak piszą o nim organizatorzy: „Trzydniowa impreza, w trakcie której odbędzie się ponad 600 wydarzeń związanych z szeroko pojętą fantastyką i kulturą popularną, a wśród nich: – spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami; – prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne, podzielone na bloki tematyczne; – konkursy, warsztaty, pokazy oraz wystawy; – wszelkiego rodzaju gry: komputerowe, konsolowe, planszowe, karciane, bitewne, RPG i LARP; – kilkadziesiąt stoisk handlowych, informacyjnych i programowych; – dwa branżowe turnieje: NERD i Kosplay (…)”


Wiesz już, o który festiwal chodzi?

Tak jest. @festiwal.falkon.

Ten Falkon.


I tak się jakoś złożyło, że w tym roku mam przyjemność z nimi współpracować. Zaprojektowałam plakietki nawiązujące do tematu głównego tegorocznego Falkonu, czyli Falkon 2.0.

Będę szczera. Jaram się :D i liczę, że będziesz miał okazję zobaczyć je na własne oczy, drogi czytelniku. Konwent odbywa się już dziś i trwa do 10 listopada.


To jak, wpadasz?

Creative Friday - when I have a surprise for you.


There is that annual festival that takes place in Lublin. It gathers crowds of fantasy fans and is considered to be the one of the largest in Poland. The organizers write about it this way:

"A three-day event during with over 600 events related to fantasy and popular culture which includes:

- meetings with Polish and foreign authors; - lectures and discussion panels, divided into thematic blocks; - competitions, workshops, shows and exhibitions; - all kinds of games: computer games, consoles, board games, card games, battle games, RPG and LARP; - dozens of sales booths, information and program stands; - two industry tournaments: NERD and Kosplay (...) "


Do you know which one it is?

That’s right. @festiwal.falkon.

This Falkon.


And this year I have the pleasure to collaborate with them. I designed a name tags, referring to the main theme Falkon 2.0.

I'll be honest.


I’m stoked :D and I hope that you’ll have the opportunity to see them with your own eyes, my dear reader. The convention starts today (8.11. – 10.11).


So what, are you coming over?

0 wyświetleń
bottom of page