każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy. każdy z nas ma swoje przeżycia, doświadczenia, historię.

nie ma takiej drugiej osoby na świecie, jak Ty.

opowiedz mi o sobie - lub osobie Ci bliskiej - a ja zinterpretuję tę historię w postaci grafiki. 

całkowicie unikatowego obrazu - jedynego w swoim rodzaju. stworzonego specjalnie dla Ciebie.

jeśli lubisz łamać schematy,

z pewnością się dogadamy :)

CO WCHODZI W SKŁAD CENY?

materiały i wykonanie:

Czyli moja praca i czas spędzony na tworzeniu unikalnych szkiców (bo Paulasthetic to firma jednoosobowa - przynajmniej na tę chwilę :)). Do tego dochodzą koszty związane z wysyłką z zabezpieczeniem obrazu przed jego uszkodzeniem oraz koszty wydruku. Każdy print drukuję w zaciszu moich czterech ścian

koszty związane z podatkami i składkami:

Jak każda firma odprowadzam ZUS i podatek od swojego dochodu. Nad uregulowaniem tych kosztów sprawuje pieczę moja Pani Księgowa.

marża:

Pozostała kwota, po odjęciu opłat za stronę i kosztów związanych z prowadzeniem firmy, przeznaczona jest na jej rozwój - czyli udoskonalanie moich usług. Oprócz tego, że tworzę, pracuję również jako psycholog - dlatego część mojego dochodu inwestuję w szkolenia, kursy i warsztaty, aby moje doświadczenie było poparte rzetelną wiedzą.

CENA

koszt grafiki: od 120 zł

koszt wysyłki: 30 zł (w tym koszt opakowania: 15 zł)

cena końcowa: zależna od stopnia trudności pracy i czasu realizacji

JAK ZAMÓWIĆ?

  1. Najpierw wypełnij formularz poniżej i kliknij "oferta". Skontaktuję się z Tobą, żeby ustalić wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące projektu (łącznie z terminem realizacji zamówienia).

  2. Kiedy już wszystko ustalimy, poproszę Cię o uregulowanie płatności przelewem na kontonumer otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia (sprawdź swój e-mail ;)).

  3. W tytule przelewu wpisz proszę swoje imię i nazwisko z dopiskiem "opowiedz mi o sobie" - w ten sposób będzie mi łatwiej Cię odnaleźć. 

  4. Po zaksięgowaniu płatności na koncie, przesyłka zostanie wysłana w ciągu 2 - 4 dni roboczych. Wysyłam Paczkomatem lub z pomocą Poczty Polskiej.

  5. Stawiam na bezpośrednią komunikację - więc żeby Ci nic nie umknęło, dostaniesz maila z potwierdzeniem zamówienia, a następnie z informacją o wysyłce i numerem umożliwiającym śledzenie paczki. 

printy

OPOWIEDZ MI O SOBIE

arrow&v
arrow&v
P_20210108_104534%20(1)_edited.jpg