Jeśli:

  • chcesz coś w swoim życiu zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć

  • masz już plan - ale toniesz w nadmiarze zadań i obowiązków

  • wiesz, co Ci w życiu przeszkadza, ale nie wiesz, co z tym dalej zrobić

  • męczą Cię Twoje stare nawyki i chcesz spróbować czegoś nowego

znalazłeś się na odpowiedniej stronie.

nikt nie wie lepiej, co Cię pcha do działania, niż Ty sam. małymi krokami - w kierunku wyznaczonym przez Ciebie.

84937fdf-1166-4860-92f8-9a76b46125be_1.j

NA CZYM POLEGA COACHING?

Podczas sesji nie usłyszysz utartych sloganów - coaching polega na tym, że uważnie słucham, pomagam Ci zauważyć Twoje zasoby, które ułatwią Ci dotarcie do wyznaczonego przez Ciebie celu.

Podczas pierwszych dwóch / trzech sesji skupimy się na zebraniu informacji dotyczących Twojego problemu. Podczas  kolejnej sesji określimy Twoje zasoby i możliwości oraz ustalimy cel, z którym się zgłaszasz. Następnie opracujemy plan działania i ustalimy co zrobić w sytuacji "awaryjnej".

Nie obiecuję Ci, że znajdziesz odpowiedź na swoje pytania już po kilku spotkaniach - zwłaszcza, gdy Twoje trudności trwają dłużej, niż tylko kilka godzin spędzonych na rozmowie. Podczas sesji skupiamy się na konkretach.


może być trudno i nieprzyjemnie – ale podjęcie decyzji o pracy nad sobą to decyzja, która przybliża Cię do życia w taki sposób, w jaki chciałbyś żyć.

Konsultacje przeznaczone są dla osób, które chcą zrobić pierwszy krok ku temu, by zadbać o siebie.
 
Tutaj działamy we wspólnym celu - możesz pomyśleć o tym jak o współpracy, której zasady są zawarte w kontrakcie. Kontrakt to dokument, który pozwala nam na uregulowanie formalnych aspektów tych 4 sesji.


w mojej praktyce stawiam na współpracę – nie zakładam z góry, że wiem, co masz na myśli. razem poszukamy sposobów na to, byś poradził sobie ze swoimi trudnościami.

Coaching to nie terapia - na sesjach koncentrujemy się na Twojej aktualnej sytuacji i skupimy się na celu, który wyznaczysz sam. Pomogę Ci go doprecyzować poprzez zastosowanie specjalistycznych technik i metod. Coaching to również nie doradztwo ani mentoring - tutaj nie daję rad. Wspólnie diagnozujemy problem, poszukujemy rozwiązań i planujemy.Więc jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego robisz to, co robisz - i poznać sposoby na to by zacząć żyć tak, jak chcesz, a nie tylko o tym marzyć - umów się na spotkanie.

koszt godzinnej sesji online: 145 zł

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, cena obejmuje:

  • diagnozę (identyfikację trudności, określenie celu konsultacji)

  • opracowanie planu oraz  monitorowanie postępów i  wdrażanie poprawek

  • wsparcie w kryzysie

  • psychoedukację​​

Każdy z moich klientów otrzymuje również materiały do samodzielnej pracy.

COACHING