bo czasem słowa nie wystarczą.

a gdy słowa zawodzą, zostaje... obraz.

tusz i papier. proste medium, a potrafi wyrazić więcej, niż setki zdań.

wybierz ten obraz który przemawia do Ciebie najbardziej i zostań posiadaczem wyjątkowej autorskiej grafiki.

 

zostanie z Tobą dłużej, niż jedna myśl.

pokaż, co siedzi Ci w głowie.

CENA

koszt grafiki: 95 zł

koszt wysyłki: 30 zł (w tym koszt opakowania: 15 zł)

cena końcowa: 125 zł

JAK ZAMÓWIĆ?

  1. Najpierw wypełnij formularz poniżej i kliknij "zamów" .

  2. Ureguluj płatność przelewem na konto - numer otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia (sprawdź swój e-mail ;)).

  3. W tytule przelewu wpisz proszę swoje imię i nazwisko oraz nazwę wybranej grafiki  - w ten sposób będzie mi łatwiej Cię odnaleźć. 

  4. Po zaksięgowaniu płatności na koncie, przesyłka zostanie wysłana w ciągu 2 - 4 dni roboczych. Wysyłam Paczkomatem lub z pomocą Poczty Polskiej.

  5. Stawiam na bezpośrednią komunikację - więc żeby Ci nic nie umknęło, dostaniesz maila z potwierdzeniem zamówienia, a następnie z informacją o wysyłce i numerem umożliwiającym śledzenie paczki. 

CO WCHODZI W SKŁAD CENY?

materiały i wykonanie:

Czyli moja praca i czas spędzony na tworzeniu unikalnych szkiców (bo Paulasthetic to firma jednoosobowa - przynajmniej na tę chwilę :)). Do tego dochodzą koszty związane z wysyłką z zabezpieczeniem obrazu przed jego uszkodzeniem oraz koszty wydruku. Każdy print drukuję w zaciszu moich czterech ścian

koszty związane z podatkami i składkami:

Jak każda firma odprowadzam ZUS i podatek od swojego dochodu. Nad uregulowaniem tych kosztów sprawuje pieczę moja Pani Księgowa.

marża:

Pozostała kwota, po odjęciu opłat za stronę i kosztów związanych z prowadzeniem firmy, przeznaczona jest na jej rozwój - czyli udoskonalanie moich usług. Oprócz tego, że tworzę, pracuję również jako psycholog - dlatego część mojego dochodu inwestuję w szkolenia, kursy i warsztaty, aby moje doświadczenie było poparte rzetelną wiedzą.

printy

20200831_215555_0001.png

dym

A4

PRINTY

arrow&v
arrow&v